.לילך קורפ מתמחה בטיפולים אנטי-ויראליים טבעיים בעלי ספקטרום רחב, שמשמעו טיפולים שהוכחו כיעילים נגד וירוסים ממשפחות שונות

.מחקרים מדעיים הראו כי וירוסים, או נגיפים בעברית, יכולים לגרום למחלות רבות, כולל סרטן ומחלות לב

לילק קורפ מתמקדת בטיפולים שפותחו באמצעות תוכנית בינה מלאכותית (AI) שמנתחת מאמרים מדעיים. התוצאות עוזרות למפתחים לבחור רכיבים טבעיים המייצרים את האפקט הבריאותי הרצוי.  בחלק מהמקרים, התוכנה ניתחה יותר מ- 50,000 מאמרים מדעיים במהלך הפיתוח של טיפול אחד.

לאחר השלמת הפיתוח, חברת הפיתוח רושמת פטנט על הטיפול החדש ומזמינה מדענים לערוך ניסויים קליניים לבדיקת בטיחותו ויעילותו של הטיפול. הנסויים נערכים לפי ההנחיות של הרשות האמריקאית לרישום תרופות (FDA).

תוצאות הניסויים הקליניים נבדקות על ידי מדענים מובילים בעולם, ומפורסמות בכתבי עת רפואיים לאחר שנבחנו על ידי מומחים בתחום.  הרשימה הבאה כוללת את המחקרים שפורסמו על הטיפולים האנטי-ויראליים ג’ין-עדן-ויר ונובירין. הרשימה המלאה מופיעה בגוגל.

להזמנת ג’ין-עדן-ויר ונוברין, הטיפולים הטבעיים, האנטי-ויראלים, בעלי הספקטרום הרחב, לחץ על BUY NOW.
כרגע ניתן להזמין את המוצרים בארה”ב, ולקבל אותם במשלוח לארץ. אנחנו בתהליך קבלת אישורים ממשרד הבריאות בישראל ליצור ומכירה מקומית של המוצרים שלנו.  

 $65.99

FREE Shipping inside the United States

 $75.99

FREE Shipping inside the United States

.נולופציה תוכננה כדי לעורר צמיחת שיער

 $72.99

FREE Shipping inside the United States

.לחץ על התמונה או הכותרת כדי לקרוא את תקציר המחקר

רופאים רבים רושמים את מוצרי לילך קורפ לחולים שלהם. ראו, למשל, את ארבעת המרשמים הבאים של ג’ין-עד-ויר (מידע כלשהו הושהה כדי להגן על פרטיותם של האנשים המעורבים).